Koblingstype belastningsceller for spenningstesting
Funksjoner
◆ Kapasitet: Opptil 100ton
◆ Høy styrke belastningsreseptor ◆ Legeringsstålveske
◆ Amerikansk standard bue -sjakkel og øyekrok
◆ Full stålstruktur, høy styrke
◆ Anti-dust, vanntett og anti-magnetisk
◆ Aluminium die støpe legeringshus med styrkeutseende
◆ Med selv 30 mm eller 40mm LED -skjerm (valgfritt)
Søknad:
Testing av vannpose
Overhead veier
Last celleutleie
Pollard trekktesting
Dimensjoner:


Parametere:
| Kapasitet | 1-100 tonn |
| Nominell utgang | 2,0 mV/v |
| Null balanse | ±0.03%F.S |
| Ikke linearitet | ±0.03%F.S |
| Hysterese | ±0.03%F.S |
| Repeterbarhet | ±0.02%F.S |
| Kryp | 0 . 03%fs/30min |
| Temp Effekt på utgangen | 0 . 02%FS/10 grad |
| Temp -effekt på null | 0 . 03%FS/10 grad |
| Inngangsimpedans | 380±10 |
| Utgangsimpedans | 380±10 |
| Isolasjon | Større enn eller lik 5000mohm/100V |
| Anbefalt eksitasjon | 3-12 V (DC) |
| Kompensert temp -område | -10-60 grad |
| Operasjon TEMP -rekkevidde | -20-70 grad |
| Sikker overbelastning | 150%F.S |
| Uimit overbelastning | 200%F.S |
| Kabelstørrelse | Φ6x3mm |
Hot Tags: Alloy Steel Crane Scale With Wireless Meter Valgfritt, Kina, Produsenter, leverandører, fabrikk, laget i Kina
Populære tags: Linktype belastningsceller for spenningstesting, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, laget i Kina
