Plate ringtype lastcelle
Kapasitet: 1-70 t

Dimensjoner:


Søknad:
- Testing av vannpose
- l Overhead veier
- Jeg laster inn leiebil eller leie
- L Bollard Pull Testing

Parametere:
| Kapasitet | 1-100t |
| Nominell utgang | 2. 0 mv\/v |
| Null balanse | ±0.03%F.S |
| Ikke linearitet | ±0.03%F.S |
| Hysterese | ±0.03%F.S |
| Repeterbarhet | ±0.02%F.S |
| Kryp | 0. 03%fs\/30min |
| Temp Effekt på utgangen | 0. 02%fs\/10 grad |
| Temp -effekt på null | 0. 03%FS\/10 grad |
| Inngangsimpedans | 380±10 |
| Utgangsimpedans | 380±10 |
| Isolasjon | Større enn eller lik 5000mohm\/100V |
| Anbefalt eksitasjon | 3-12 V (DC) |
| Kompensert temp -område | -10-60 grad |
| Operasjon TEMP -rekkevidde | -20-70 grad |
| Sikker overbelastning | 150%F.S |
| Uimit overbelastning | 200%F.S |
| Kabelstørrelse | Φ6x3mm |
Populære tags: Plate Ring Type Load Cell Link Tension Transducer, Kina, produsenter, leverandører, fabrikk, laget i Kina
